Брза спојка за багер HITACHI

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2013
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 6975
Дополнителна опрема
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Snelwissel cw45 voor Hitachi 350 lc-3
Bouwjaar 2013
Gewicht 440kg
snelwissel
cw 45
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи