Брза спојка за багер-натоварувач HYDREMA 906A

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Локација Данска Hemmet
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот CNT01798
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Дански
Placering: HC02N03
Arm for parallelføring på en Hydrema 806 - 808 - 906A - 906B - 906C. Reservedelsnummer: 209440. Ring på 97375277 eller send en mail på покажи контакти for pris eller mere info
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи