Брегасто вратило LIEBHERR (10125742) за багер LIEBHERR

PDF
брегасто вратило LIEBHERR (10125742) за багер LIEBHERR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип брегасто вратило
Број на дел 8000193
Каталошки број на оригиналот 10125742
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000193
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934/D944
Мотор
Марка Liebherr D934/D944
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи