Нови блокот на моторот CATERPILLAR (3058141 2214481) за багер

PDF
PDF
3.000 US$
≈ 2.646 €
Контактирајте го продавачот
Тип блокот на моторот
Број на дел 3058141 2214481
Локација САД
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID WQ26399
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Турски
REMAN CYL HEAD C7
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи