Багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335

PDF
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 2
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 3
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 4
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 5
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 6
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 7
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 8
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 9
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 10
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 11
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 12
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 13
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 14
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 15
багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335 слика 16
Заинтересирани сте за огласот?
1/16
PDF
105.900 €
Нето цена
126.021 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Terex-Fuchs
Модел:  MHL 335
Тип:  багер за манипулација на материјали
Година на производство:  2017
Работни часови:  9532 м/ч
Вкупна тежина:  26700 кг
Локација:  Германија Saarlouis
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  24E020
Мотор
Марка:  Deutz
Сила:  116 kW (158 кс)
Број на цилиндри:  4
Сопирачки
EBS: 
Кабина
Клима уред: 
Камера за рикверц: 
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Погон на сите тркала: 
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Багер за манипулација на материјали Terex-Fuchs MHL 335

Германски
∗Terex Fuchs MHL 335Baujahr : 2017
4 x Stützen
AC / Klima
Magnetanlage
Hochfahrbare Kabine
Polypgreifer
Deutz Motor 4 Zylinder
116 KW
Interne Nummer : 24E020
Central lubricant applic
ZSA /AC/ Hochfahr.Kabine/Magnetanlage
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Terex-Fuchs MHL 320 / ZSA / 45.000 € Багер за манипулација на материјали 2005 19257 м/ч Германија, Saarlouis
Terex-Fuchs MHL 320 40.900 € Багер за манипулација на материјали 2004 14000 м/ч Германија, Saarlouis
Terex-Fuchs MHL 331 / ZSA 35.900 € Багер за манипулација на материјали 2006 18000 м/ч Германија, Saarlouis
Fuchs MHL 331 62.900 € Багер за манипулација на материјали 2015 14721 м/ч Германија, Saarlouis