Багер за манипулација на материјали Hitachi ZX470LCH-5B

PDF
PDF
102.000 US$
≈ 94.650 €
Контактирајте го продавачот
Марка Hitachi
Модел ZX470LCH-5B
Тип багер за манипулација на материјали
Година на производство 2013
Локација Азербејџан Баку
Датум на објавување 5.12.2023
Каталошки број на продавачот HCMJAA50J00030203
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер за манипулација на материјали Hitachi ZX470LCH-5B

Руски
Brand / model: Hitachi ZX470LCH-5B
Other information: 2013 Hitachi ZX470LCH-5B Track Material HandlerAir Conditioner, Hydraulic Cab Riser, Long Reach 9.5 m Boom, 7500 mm Stick, Auxiliary Hydraulic Plumbing, Stick Check Valve, Boom Check Valves, 900 mm Triple Grouser Track Shoes , Counterweight Removal System, Auto Lube, Catwalks
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Fuchs MHL320 цена на барање Багер за манипулација на материјали 2013 14000 м/ч Холандија, Heeten
Liebherr LH 22M Litronic 109.000 € Багер за манипулација на материјали 2013 3600 м/ч Полска, Poznań
Caterpillar M 318 F 87.720 € Багер за манипулација на материјали 2015 8950 м/ч Полска, Nowa Słupia
Fuchs MHL 331 82.900 € Багер за манипулација на материјали 2015 14721 м/ч Германија, Saarlouis
Liebherr 924 C Litronic 69.900 € Багер за манипулација на материјали 01/2013 7263 м/ч Естонија, Otepää