Багер за манипулација на материјали Caterpillar M325D LMH

PDF
багер за манипулација на материјали Caterpillar M325D LMH
1/1
PDF
45.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  M325D LMH
Тип:  багер за манипулација на материјали
Година на производство:  2013
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  QE39544
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 318 D MH 67.100 € Багер за манипулација на материјали 2012 12087 м/ч Полска, Poznań
Caterpillar M 318 D MH 61.310 € Багер за манипулација на материјали 2011 18255 м/ч Полска, Poznań
Fuchs MHL331 D HGT цена на барање Багер за манипулација на материјали 2013 16620 м/ч Полска, Nakło n/Notecią
Liebherr A924C LITRONIC 75.890 € Багер за манипулација на материјали 2013 13187 м/ч Полска, Gmina Tuliszków
Fuchs MHL 331 цена на барање Багер за манипулација на материјали 2013 11688 м/ч Полска, Wielogłowy
Liebherr LH 22M Litronic 109.000 € Багер за манипулација на материјали 2013 3600 м/ч Полска, Poznań