Багер-натоварувач Volvo BL60B

PDF
багер-натоварувач Volvo BL60B
багер-натоварувач Volvo BL60B
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 2
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 3
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 4
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 5
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 6
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 7
багер-натоварувач Volvo BL60B слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
16.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  BL60B
Тип:  багер-натоварувач
Година на производство:  2014
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  EW39882
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo BL 71B 67.500 € Багер-натоварувач 2014 5000 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 428F 46.040 € Багер-натоварувач 2014 7200 м/ч Полска, Drelów
Volvo BL61 PLUS 38.640 € Багер-натоварувач 2009 11000 км Полска, K/Kielc
JCB 2CX STREETMASTER 31.240 € Багер-натоварувач 2014 7025 м/ч Полска, Gorlice
JCB 3CX 48.360 € Багер-натоварувач 2014 9400 км Полска, K/Kielc
Volvo BL71 30.540 € Багер-натоварувач 2009 Полска, Gmina Chełmiec