Багер-натоварувач NEW HOLLAND B115 / 5 hours , joystic

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
74.000 €
Нето цена
88.060 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка NEW HOLLAND
Тип багер-натоварувач
Година на производство 2021
Работни часови 5 м/ч
Локација Словачка Bernolákovo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UP25085
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи