Багер-натоварувач JCB 3CX

PDF
багер-натоварувач JCB 3CX
багер-натоварувач JCB 3CX
багер-натоварувач JCB 3CX слика 2
багер-натоварувач JCB 3CX слика 3
багер-натоварувач JCB 3CX слика 4
багер-натоварувач JCB 3CX слика 5
багер-натоварувач JCB 3CX слика 6
багер-натоварувач JCB 3CX слика 7
багер-натоварувач JCB 3CX слика 8
багер-натоварувач JCB 3CX слика 9
багер-натоварувач JCB 3CX слика 10
багер-натоварувач JCB 3CX слика 11
багер-натоварувач JCB 3CX слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
22.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  JCB
Модел:  3CX
Тип:  багер-натоварувач
Година на производство:  2002
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  XD39912
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 3CX 23.800 € Багер-натоварувач 2002 Полска, Lubartów
JCB 4CX 27.890 € Багер-натоварувач 2004 Полска, LIPNICA MAŁA
JCB 3CX 24.000 € Багер-натоварувач 2000 Полска, Jordanow
JCB 3CX 27.540 € Багер-натоварувач 2004 Полска, LIPNICA MAŁA
JCB 3CX SUPER, 4CX 21.210 € Багер-натоварувач 1999 Полска, Gmina Chełmiec