Багер-натоварувач JCB 3C Plus

PDF
PDF
36.021,01 US$
≈ 33.190 €
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 3C Plus
Тип багер-натоварувач
Година на производство 2013
Работни часови 7500 м/ч
Локација Бразил Desterro de Entre Rios
Датум на објавување 14.2.2024
Каталошки број на продавачот 00211396
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер-натоварувач JCB 3C Plus

Португалски
Localização: Belo Horizonte / MG
Tração: 4x4 - Traçada
JCB Modelo 3C plus Motor MWM turbinado
Ano 2013 Horimetro 7.500
Tração 4X4,Cabine aberta,operacional e pronta para trabalhar. K
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 1CX 41.862,25 US$ Багер-натоварувач 2013 3800 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 1CX 38.552,21 US$ Багер-натоварувач 2013 2000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3C 48.092,91 US$ Багер-натоварувач 2014 9000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3C 58.412,44 US$ Багер-натоварувач 2014 5500 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
Case 580N 49.650,58 US$ Багер-натоварувач 2014 7100 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3CX 66.784,89 US$ Багер-натоварувач 2018 3430 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios