Багер-натоварувач JCB 1CX

PDF
PDF
57.049,49 US$
≈ 53.010 €
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 1CX
Тип багер-натоварувач
Година на производство 2019
Работни часови 2653 м/ч
Локација Бразил Desterro de Entre Rios
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 00211889
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер-натоварувач JCB 1CX

Португалски
Localização: Mossoró / RN
JCB modelo 1CX ano 2019 com 2.653 horas;maquina operacional e em muito bom estado. K
Cabine fechada
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 3CX 66.784,89 US$ Багер-натоварувач 2018 3430 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3CX 74.962,64 US$ Багер-натоварувач 2021 1300 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3C 58.412,44 US$ Багер-натоварувач 2014 5500 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3CX 84.698,04 US$ Багер-натоварувач 2022 4000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
CATERPILLAR 416F2 71.068,47 US$ Багер-натоварувач 2020 1500 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 1CX 41.862,25 US$ Багер-натоварувач 2013 3800 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios