Багер-натоварувач JCB 1CX

PDF
PDF
41.862,25 US$
≈ 38.890 €
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 1CX
Тип багер-натоварувач
Година на производство 2013
Работни часови 3800 м/ч
Локација Бразил Desterro de Entre Rios
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 00209038
Мотор
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер-натоварувач JCB 1CX

Португалски
Localização: Belo Horizonte / MG
Marca JCB Ano 2013 Modelo 1CX
Horimetro 3.800
operacional e pronta para trabalhar. K
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 1CX 38.552,21 US$ Багер-натоварувач 2013 2000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3C Plus 36.021,01 US$ Багер-натоварувач 2013 7500 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3C 48.092,91 US$ Багер-натоварувач 2014 9000 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
JCB 3C 58.412,44 US$ Багер-натоварувач 2014 5500 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
CASE 580N 49.650,58 US$ Багер-натоварувач 2014 7100 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios
NEW HOLLAND B110B 55.491,82 US$ Багер-натоварувач 2013 3966 м/ч Бразил, Desterro de Entre Rios