Огласот Багер-натоварувач JCB 4CX е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер-натоварувач JCB 3 cx Super JCB 3 cx Super 17.500 € Багер-натоварувач 1997 12765 м/ч Литванија, Dievogala
багер-натоварувач FERMEC 860 FERMEC 860 цена на барање Багер-натоварувач 1995 8077 м/ч Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер-натоварувач JCB 2DX, 2CX JCB 2DX, 2CX 15.030 € Багер-натоварувач 1997 Полска, Chełmiec
багер-натоварувач JCB 3CX JCB 3CX 18.000 € Багер-натоварувач 1995 Италија, Roma
багер-натоварувач JCB  4CX
Продадено
1/14
14.500 €
Марка JCB
Модел 4CX
Тип багер-натоварувач
Година на производство 1995
Работни часови 28910 м/ч
Локација Шпанија Ribarroja del Turia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID JR26001
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Destacado: PALA MIXTA JCB 4CX
PALA MIXTA JCB 4CX
BRAZO EXTENSIBLE
MANDOS PILOTADOS