Багер-натоварувач JCB 3CX (for parts ) за делови

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 3CX (for parts )
Тип багер-натоварувач
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID QX27415
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Романски
Dezmembram buldoexcavator
Tel 0751160134
покажи контакти
Marca: JCB
Model: 3CX
Toate piesele disponibile in stoc: motor , pompa , axe , cupa , brat etc
Oferim garantie pe piese!
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер-натоварувач JCB JCB 100 € Багер-натоварувач Романија, Maramures