Багер-натоварувач JCB 3CX

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
22.710 €
Нето цена
26.570,70 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 3CX
Тип багер-натоварувач
Година на производство 2016
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PW15060
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
1)Service
Pick you up from the airport
Book hotel for you
Guide you to visit Shanghai

2)Conditions and Shipment
Used but in good working condition
No oil leaking.
No heavy smoking.
Well serviced and maintained.
Be ready to work.
Price: Negotiable
Locate in shanghai China
Package: In bulk or by container
Deliver in 1-7 days after confirmation

3)Contact
Contact: Vincent
Mobile/WhatsApp/Wechat:покажи контакти
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер-натоварувач JCB 3CX JCB 3CX 29.000 US$ Багер-натоварувач 2016 Кина, Shanghai
багер-натоварувач JCB 3 CX JCB 3 CX 28.900 US$ Багер-натоварувач 2016 3300 м/ч Кина, Shanghai
багер-натоварувач JCB 3CX JCB 3CX 25.000 US$ Багер-натоварувач 2016 3664 м/ч Кина, shanghai
багер-натоварувач JCB 3CX JCB 3CX 23.052 € Багер-натоварувач 2016 2000 м/ч Кина, Shanghai
багер-натоварувач JCB 3CX JCB 3CX цена на барање Багер-натоварувач 2016 4.45 м Кина, Shanghai
багер-натоварувач JCB 4CX JCB 4CX 21.699 € Багер-натоварувач 2015 Кина, Shanghai