Багер-натоварувач Fermec Terex 820 dezmembrez за делови

PDF
PDF
550 €
Цена со ДДВ
Контактирајте го продавачот
Марка Fermec
Локација Романија Seini
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID PN26324
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер-натоварувач Fermec Terex 820 dezmembrez за делови

Романски
title_parts: Terex 820 dezmembrez
type: cutie-viteze-ambreiaj-transmisie
Terex 820 se desface sau se vinde pe componente
motor gripat prețul este informativ
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи