Багер-натоварувач Fermec Mssey Ferguson/Fermec 965 , Piese за делови

PDF
PDF
550 €
Цена со ДДВ
Контактирајте го продавачот
Марка Fermec
Модел Mssey Ferguson/Fermec 965 , Piese
Локација Романија Seini
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID UP28158
Состојба
Состојба по резервни делови

Дополнителни информации — Багер-натоварувач Fermec Mssey Ferguson/Fermec 965 , Piese за делови

Романски
title_parts: Mssey Ferguson/Fermec 965 , Piese
type: consumabile-accesorii
Mssey Ferguson/Fermec 965
Piese se dezmembreaza ,roti
brat fata si spate
distribuitoare
motot Perkins ,punte spate si fata
cutie de viteze
transmisii finale etc. pretul este informativ
Mssey Ferguson/Fermec 965
Piese
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи