Багер-натоварувач Fermec 760 dezmembrez за делови

PDF
багер-натоварувач Fermec 760 dezmembrez за делови
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Fermec
Модел:  760 dezmembrez
Локација:  Романија
Датум на објавување:  повеќе од 1 месец
Machineryline ID:  NA24661
Состојба
Состојба:  по резервни делови
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
PDF
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер-натоварувач Fermec 760 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Романија, Seini
багер-натоварувач Fermec MF 965 за делови багер-натоварувач Fermec MF 965 за делови
2
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Романија, Seini
багер-натоварувач JCB 4CX
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија
багер-натоварувач JCB 4CX
1
Контактирајте го продавачот
20,12 € RON 100 RON
Година Километража Сила
Романија
багер-натоварувач Caterpillar 428 c dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража Сила
Романија, Seini
багер-натоварувач Caterpillar 428 C (for parts) за делови багер-натоварувач Caterpillar 428 C (for parts) за делови багер-натоварувач Caterpillar 428 C (for parts) за делови
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
150 € Со вклучен ДДВ
Година Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
1.000 €
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Година 2005 Километража Сила
Романија, Maramures