Багер-натоварувач Fermec 760 dezmembrez за делови

PDF
багер-натоварувач Fermec 760 dezmembrez за делови
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Fermec
Модел 760 dezmembrez
Локација Романија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID NA24661
Состојба
Состојба по резервни делови
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

JCB 4CX 100 € Багер-натоварувач Романија
JCB 4CX 20,10 € Багер-натоварувач Романија