Багер-натоварувач Fermec 760 за делови

PDF
багер-натоварувач Fermec 760 за делови
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Fermec
Модел 760
Локација Романија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID NB24661
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu WB 93R 100 € Багер-натоварувач Романија, Satu Mare
JCB 4CX 100 € Багер-натоварувач Романија
JCB 4CX 20,10 € Багер-натоварувач Романија
Komatsu WB 93 R 100 € Багер-натоварувач Романија, Satu Mare