Багер-натоварувач BENATI 2000

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BENATI
Модел 2000
Тип багер-натоварувач
Година на производство 1991
Локација Шпанија Benavente
Датум на објавување јун 20, 2022
Machineryline ID AZ28747
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
estado: Dismantled

Express Financing Get Pre-Approved
Get a FR8Star Shipping Estimate
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер-натоварувач BENATI  2000 PSB BENATI 2000 PSB цена на барање Багер-натоварувач 1991 14324 м/ч Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер-натоварувач BENATI 1900 BENATI 1900 цена на барање Багер-натоварувач Шпанија, Benavente
багер-натоварувач BENATI 2,19 BENATI 2,19 цена на барање Багер-натоварувач Шпанија, Benavente
багер-натоварувач CASE 580K CASE 580K цена на барање Багер-натоварувач 1989 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач FIATALLIS FB7B FIATALLIS FB7B цена на барање Багер-натоварувач 1989 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач VENIERI VF6.23 VENIERI VF6.23 цена на барање Багер-натоварувач 1994 Шпанија, Benavente