Багер-натоварувач BENATI 2,20

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BENATI
Модел 2,20
Тип багер-натоварувач
Локација Шпанија Benavente
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZY29208
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
estado: Dismantled

Express Financing Get Pre-Approved
Get a FR8Star Shipping Estimate
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер-натоварувач BENATI 1900 BENATI 1900 цена на барање Багер-натоварувач Шпанија, Benavente
багер-натоварувач BENATI 2,19 BENATI 2,19 цена на барање Багер-натоварувач Шпанија, Benavente
багер-натоварувач BENATI 2000 BENATI 2000 цена на барање Багер-натоварувач 1991 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач BENATI  2000 PSB BENATI 2000 PSB цена на барање Багер-натоварувач 1991 14324 м/ч Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер-натоварувач CASE 580SM CASE 580SM цена на барање Багер-натоварувач 2002 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач FIAT-HITACHI FB200 FIAT-HITACHI FB200 цена на барање Багер-натоварувач 2002 Шпанија, Benavente