Багер-натоварувач BENATI 1900

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BENATI
Модел 1900
Тип багер-натоварувач
Локација Шпанија Benavente
Датум на објавување јун 20, 2022
Machineryline ID LT28747
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN UNKNOWN
Дополнителни информации
Шпански
estado: Dismantled
MACHINE FOR SPARE PARTS.
Express Financing Get Pre-Approved
Get a FR8Star Shipping Estimate
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер-натоварувач BENATI 2,19 BENATI 2,19 цена на барање Багер-натоварувач Шпанија, Benavente
багер-натоварувач BENATI 2000 BENATI 2000 цена на барање Багер-натоварувач 1991 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач BENATI  2000 PSB BENATI 2000 PSB цена на барање Багер-натоварувач 1991 14324 м/ч Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер-натоварувач CASE 580SM CASE 580SM цена на барање Багер-натоварувач 2002 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач FIAT-HITACHI FB200 FIAT-HITACHI FB200 цена на барање Багер-натоварувач 2002 Шпанија, Benavente
багер-натоварувач VENIERI VF8.33 VENIERI VF8.33 цена на барање Багер-натоварувач 1998 Шпанија, Benavente