Багер на тркала TAKEUCHI TB175 W (for parts) за делови

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Марка TAKEUCHI
Модел TB175 W (for parts)
Тип багер на тркала
Локација Романија Maramures
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID ML25724
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Боја црвен
Дополнителни информации
Романски
Takeuchi TB175 W dezmembrez excavator
Dezmembram excavator pe roti
Marca: Takeuchi
Model: TB 175 W
Piesele se vand cu garantie
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи