Багер на тркала LIEBHERR A312

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
41.250 €
Нето цена
49.500 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел A312
Тип багер на тркала
Година на производство 2010
Работни часови 13729 м/ч
Локација Украина Черновцы
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID NM25725
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Руски
Колісний екскаватор LIEBHER A312.
Рік випуску: 2010.
Напрацювання: 13729 м/г.
Власна вага: 14500 кг.
Колісний екскаватор LIEBHER A312.
Рік випуску: 2010.
Напрацювання: 13729 м/г.
Власна вага: 14500 кг.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер на тркала LIEBHERR А 314 LIEBHERR А 314 49.000 € Багер на тркала 2010 11000 м/ч Украина, Чернівці
багер на тркала LIEBHERR A316 LIEBHERR A316 49.170 € Багер на тркала 2011 Украина, Львів
багер на тркала LIEBHERR R906NLC LIEBHERR R906NLC 58.700 € Багер на тркала 2011 11025 м/ч Украина, Хмельницкий
багер на тркала LIEBHERR 312 Litronic LIEBHERR 312 Litronic цена на барање Багер на тркала 2010 700 м/ч Украина, Петрівський р-н, село Новий Стародуб