Огласот Багер на тркала LIEBHERR A 312 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер на тркала LIEBHERR A 312 LIEBHERR A 312 26.960 € Багер на тркала 2006 10444 м/ч Полска, GRODKÓW
багер на тркала LIEBHERR 924 LIEBHERR 924 30.820 € Багер на тркала 2003 12300 м/ч Полска, Mogilno
багер на тркала LIEBHERR A 316 LIEBHERR A 316 30.380 € Багер на тркала 2007 Полска, Milicz
багер на тркала LIEBHERR A 316 LIEBHERR A 316 30.380 € Багер на тркала 2007 Полска, Milicz
багер на тркала LIEBHERR A 312
Продадено
1/5
29.170 €
Нето цена
132.000 PLN
Марка LIEBHERR
Модел A 312
Тип багер на тркала
Година на производство 2005
Нето тежина 15000 кг
Локација Полска Nowa Słupia
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID NV27152
Мотор
Сила 75 kW (102 кс)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Koparka kołowa Liebherr A 312
maszyna sprowadzona z Niemiec
gotowa do pracy. Stan bardzo dobry
cena netto 132 000