Багер на тркала Kubeco getrokken kraan

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип багер на тркала
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 2958
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Getrokken kraan
Voorzien van 4 hydraulische steunpoten
Eigen hydraulisch systeem/ aftakas aangedreven
 
Opknapper
Kubeco getrokken kraan
getrokken
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер на тркала HITACHI ZX 130 W HITACHI ZX 130 W цена на барање Багер на тркала 2005-01-01 14418 м/ч Холандија, Roosendaal
багер на тркала VOLVO EW160D VOLVO EW160D 74.500 € Багер на тркала 2014 9857 м/ч Холандија, Holten
багер на тркала LIEBHERR A 920 LIEBHERR A 920 92.500 € Багер на тркала 2015-01-01 6015 м/ч Холандија, Apeldoorn