Багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2

PDF
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 2
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 3
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 4
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 5
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 6
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 7
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 8
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 9
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 10
багер на тркала Hyundai ROBEX 200W-2 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
16.000 €
Нето цена
19.680 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hyundai
Модел:  ROBEX 200W-2
Тип:  багер на тркала
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  BX40427
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Hyundai Robex55W-A цена на барање Багер на тркала 2017 Полска, Baćkowice
Case 1188P 12.500 € Багер на тркала 1995 Полска, Lubartów
Hyundai HW140 66.610 € Багер на тркала 2016 5040 м/ч Полска, Księżyno