Багер на тркала Caterpillar M320

PDF
багер на тркала Caterpillar M320
багер на тркала Caterpillar M320
багер на тркала Caterpillar M320 слика 2
багер на тркала Caterpillar M320 слика 3
багер на тркала Caterpillar M320 слика 4
багер на тркала Caterpillar M320 слика 5
багер на тркала Caterpillar M320 слика 6
багер на тркала Caterpillar M320 слика 7
багер на тркала Caterpillar M320 слика 8
багер на тркала Caterpillar M320 слика 9
багер на тркала Caterpillar M320 слика 10
багер на тркала Caterpillar M320 слика 11
багер на тркала Caterpillar M320 слика 12
багер на тркала Caterpillar M320 слика 13
багер на тркала Caterpillar M320 слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
1/14
PDF
20.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  M320
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  1999
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  WN35330
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar M315 19.600 € Багер на тркала 2001 Полска, Lubartów
Caterpillar M312 19.900 € Багер на тркала 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 19.600 € Багер на тркала 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 34.010 € Багер на тркала 2000 11500 м/ч Полска, Staszów
Liebherr A316 18.510 € Багер на тркала 1999 16100 м/ч Полска, Nakło n/Notecią