Багер на тркала Caterpillar M318

PDF
багер на тркала Caterpillar M318
багер на тркала Caterpillar M318
багер на тркала Caterpillar M318 слика 2
багер на тркала Caterpillar M318 слика 3
багер на тркала Caterpillar M318 слика 4
багер на тркала Caterpillar M318 слика 5
багер на тркала Caterpillar M318 слика 6
багер на тркала Caterpillar M318 слика 7
багер на тркала Caterpillar M318 слика 8
багер на тркала Caterpillar M318 слика 9
багер на тркала Caterpillar M318 слика 10
багер на тркала Caterpillar M318 слика 11
багер на тркала Caterpillar M318 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
19.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  M318
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  1996
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  AV39428
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar M320 20.000 € Багер на тркала 1999 Полска, Lubartów
Caterpillar M312 19.900 € Багер на тркала 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 19.600 € Багер на тркала 2000 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 19.600 € Багер на тркала 2001 Полска, Lubartów
Caterpillar M315 33.880 € Багер на тркала 2000 11500 м/ч Полска, Staszów