Багер на тркала Caterpillar M316C

PDF
багер на тркала Caterpillar M316C
багер на тркала Caterpillar M316C
багер на тркала Caterpillar M316C слика 2
багер на тркала Caterpillar M316C слика 3
багер на тркала Caterpillar M316C слика 4
багер на тркала Caterpillar M316C слика 5
багер на тркала Caterpillar M316C слика 6
багер на тркала Caterpillar M316C слика 7
багер на тркала Caterpillar M316C слика 8
багер на тркала Caterpillar M316C слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
32.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  M316C
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  2006
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  AY39670
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 316 36.190 € Багер на тркала 2006 12000 м/ч Полска, Mogilno
Caterpillar M315C 33.000 € Багер на тркала 2005 14633 м/ч Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Caterpillar M315 C 29.730 € Багер на тркала 2004 13856 м/ч Полска, Bodzentyn
Caterpillar M315C 40.340 € Багер на тркала 2006 24034 м/ч Полска, Boronów