Багер на тркала Case WX 210

PDF
багер на тркала Case WX 210
багер на тркала Case WX 210
багер на тркала Case WX 210 слика 2
багер на тркала Case WX 210 слика 3
багер на тркала Case WX 210 слика 4
багер на тркала Case WX 210 слика 5
багер на тркала Case WX 210 слика 6
багер на тркала Case WX 210 слика 7
багер на тркала Case WX 210 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
25.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Case
Модел:  WX 210
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  2009
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  LL34100
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case WX145 29.000 € Багер на тркала 2008 4.8 м Полска, Księżyno
Case WX 145 цена на барање Багер на тркала 2008 13000 м/ч Полска, Goleniów
Mecalac 12 MXT 22.900 € Багер на тркала 2007 9500 м/ч Полска, Nowy Sącz
Case WX 125 26.500 € Багер на тркала 2008 7800 м/ч Германија, Lemgo
Case WX145 26.000 € Багер на тркала 2008 Романија, Bihor
New Holland MH Plus 34.940 € Багер на тркала 2009 8060 м/ч Полска, Księżyno