Багер на тркала Case 1188P

PDF
багер на тркала Case 1188P
багер на тркала Case 1188P
багер на тркала Case 1188P слика 2
багер на тркала Case 1188P слика 3
багер на тркала Case 1188P слика 4
багер на тркала Case 1188P слика 5
багер на тркала Case 1188P слика 6
багер на тркала Case 1188P слика 7
багер на тркала Case 1188P слика 8
багер на тркала Case 1188P слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
12.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Case
Модел:  1188P
Тип:  багер на тркала
Година на производство:  1995
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  QW38894
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case WX 210 25.000 € Багер на тркала 2009 Полска, Lubartów
Atlas 1302 16.660 € Багер на тркала 1996 Полска, Gdańsk
Case WX 145 цена на барање Багер на тркала 2008 13000 м/ч Полска, Goleniów
Case WX145 29.000 € Багер на тркала 2008 4.8 м Полска, Księżyno
Case 888BP FOR PARTS цена на барање Багер на тркала 1994 Романија, Borș