Багер на тркала CATERPILLAR M318F

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/25
PDF
153.300 €
694.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел M318F
Тип багер на тркала
Година на производство 2016
Работни часови 2674 м/ч
Локација Полска Czeladź
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот F8B00826
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Опрема за гасеничар
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
AIR CONDITIONER
AM FM RADIO
AUXILIARY HYDRAULICS
BLADE
BOOM, 3 PIECE
CE PLATE
COUPLER, HYDRAULIC
HIGH PRESSURE HYDRAULICS ONE WAY
MEDIUM PRESSURE HYDRAULICS
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер на тркала CATERPILLAR M316F CATERPILLAR M316F 152.900 € Багер на тркала 2017 4032 м/ч Полска, Czeladź
багер на тркала CATERPILLAR M318F CATERPILLAR M318F 162.900 € Багер на тркала 2018 2656 м/ч Полска, Łomianki
багер на тркала CATERPILLAR M313D CATERPILLAR M313D 119.300 € Багер на тркала 2016 2900 м/ч Полска, Kraków
багер на тркала CATERPILLAR M315F CATERPILLAR M315F 139.400 € Багер на тркала 2018 3564 м/ч Полска, Łomianki
багер на тркала CATERPILLAR M315D CATERPILLAR M315D 106.700 € Багер на тркала 2015 6338 м/ч Полска, Czeladź