Багер на тркала CATERPILLAR M313D

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/47
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел M313D
Тип багер на тркала
Година на производство 2008
Работни часови 10800 м/ч
Локација Полска Pułtusk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ZZ26523
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Koparka kołowa CAT M313D
nr. W3H00465
Nowe opony
NOWY KPL. SILNIK z OSPRZĘTEM !!!!!! na 10 000mth

Mariusz
+48
514519139
Adam
+48
693348665
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер на тркала CATERPILLAR 316D CATERPILLAR 316D 27.320 € Багер на тркала 2008 14643 м/ч Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
багер на тркала CATERPILLAR M 316 CATERPILLAR M 316 48.000 € Багер на тркала 2008 9800 м/ч Полска, DĄBROWA
багер на тркала CATERPILLAR M315D CATERPILLAR M315D 53.550 € Багер на тркала 2007 14791 м/ч Полска, Mogilno
багер на тркала CATERPILLAR M318D CATERPILLAR M318D 66.670 € Багер на тркала 2009 11384 м/ч Полска, Czosnów
багер на тркала CATERPILLAR M 315 D CATERPILLAR M 315 D 45.000 € Багер на тркала 2007 10000 м/ч Полска, DĄBROWA