Огласот Багер на тркала Atlas 1504 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер на тркала Caterpillar 315C Caterpillar 315C 20.900 € Багер на тркала 2000 хидраулично Чехија, Ostrava
багер на тркала Fuchs MHB 230 Fuchs MHB 230 7.500 € Багер на тркала 1997 14500 м/ч Чехија, Kutná Hora
багер на тркала Case 788 Case 788 14.250 € Багер на тркала 1999-01 Чехија, ŽELEZNÝ BROD
багер на тркала Atlas 1604 KZW Atlas 1604 KZW 23.000 € Багер на тркала 2000 Романија, Bihor
багер на тркала Atlas 1504
Продадено
багер на тркала Atlas 1504
багер на тркала Atlas 1504 слика 2
багер на тркала Atlas 1504 слика 3
багер на тркала Atlas 1504 слика 4
багер на тркала Atlas 1504 слика 5
багер на тркала Atlas 1504 слика 6
багер на тркала Atlas 1504 слика 7
багер на тркала Atlas 1504 слика 8
1/8
Марка Atlas
Модел 1504
Тип багер на тркала
Година на производство 1998
Работни часови 5750 м/ч
Нето тежина 16000 кг
Локација Чехија Ostrava
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID VL33720
Мотор
Марка Deutz BF4M 1013E
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x4
Суспензија хидраулично
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Хидраулика за грајфер
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер на тркала Atlas 1504

Полски
dodatkowa łyżka skarpowa