ATS Sweden AB
ATS Sweden AB
Во продажба: 571 огласа
4 години на Machineryline
4 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 571 огласа
4 години на Machineryline
4 години на пазарот
Огласот Багер гасеничар Åkerman H12 CRAWLER EXCAVATOR е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар Volvo ECR145CL Volvo ECR145CL 40.150 € Багер гасеничар 2009 Шведска, Dalarna
багер гасеничар Kobelco SK140SRLC Kobelco SK140SRLC 113.200 € Багер гасеничар 2020 Шведска, Dalarna
Марка Åkerman
Модел H12 CRAWLER EXCAVATOR
Тип багер гасеничар
Година на производство 1970
Локација Шведска Dalarna
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот S6308
Состојба
Состојба половни