Огласот Багер гасеничар VOLVO EC 250 E NL е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар VOLVO EC 220 EL VOLVO EC 220 EL цена на барање Багер гасеничар 2015-01-01 2562 м/ч Шведска, Bro
багер гасеничар VOLVO EC 220 EL VOLVO EC 220 EL цена на барање Багер гасеничар 2015-01-01 2562 м/ч Шведска, Bro
багер гасеничар VOLVO EC 250 E NL VOLVO EC 250 E NL цена на барање Багер гасеничар 2015-01-01 5900 м/ч Шведска, Bro
багер гасеничар VOLVO ECR145E VOLVO ECR145E цена на барање Багер гасеничар 2016-01-01 3788 м/ч Шведска, Bro
багер гасеничар VOLVO EC 220 DL VOLVO EC 220 DL аукција Багер гасеничар 10277 м/ч Шведска
Марка VOLVO
Модел EC 250 E NL
Тип багер гасеничар
Прва регистрација 2015-01-01
Работни часови 5500 м/ч
Нето тежина 30000 кг
Локација Шведска Bro
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MV30380
Состојба
Состојба половни