Багер гасеничар VOLVO 210 21ton Original Excavator

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел 210 21ton Original Excavator
Тип багер гасеничар
Локација Саудиска Арабија Dammam
Датум на објавување мај 13, 2023
Machineryline ID EU32649
Опис
Длабочина на копање 6.37032 м
Длабочина на копање 6349 мм
Радиус на копање 9.939528 м
Висина за истовар 6.650736 м
Вкупни димензии 9.72312 м × 2.98704 м × 2.92608 м
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја сив

Дополнителни информации — Багер гасеничар VOLVO 210 21ton Original Excavator

Англиски
AIBOR INTERNATIONAL GROUP CO.,LTD We are specialize in import, export and carry wide range of Used Heavy Construction
Machinery.
We have a great variety of machinery of different brands, please check the models below
1.used excavator (CAT, Doosan, Komatsu, Hitachi, Hundai, Kubota, Volvo, etc.)
2.used wheel loader
3.used crane (truck crane ,terrani crane ,etc.)
4.used forklift
5. used bulldozer
6.used road roller
7. used motorgrader
8. Backhoe Loader: JCB3CX, JCB4CX,
Used Caterpillar, Komatsu, Volvo, Hyundai,Hitachi,Doosan ,Dynapac Excavator, Wheel Loader, Compactor,Grader, Crane ...
With competitive price on selling
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

VOLVO EC480DL цена на барање Багер гасеничар 07/2020 Саудиска Арабија, Jeddah
VOLVO EC 480 цена на барање Багер гасеничар 2020 Саудиска Арабија, Dammam
VOLVO 480DL 65.000 US$ Багер гасеничар 2020 Саудиска Арабија, Jeddah
VOLVO EC480DL 65.000 US$ Багер гасеничар 2020 Саудиска Арабија, Dammam
VOLVO 480DL цена на барање Багер гасеничар 2020 Саудиска Арабија, Dammam