Багер гасеничар VOLVO EC 220 DL

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
59.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел EC 220 DL
Тип багер гасеничар
Година на производство 2014
Работни часови 7071 м/ч
Нето тежина 24000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-2117
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN VCEC220DK0022####
Дополнителни информации
Англиски
price: on request
CE
Reversing camera
Machine in very good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар VOLVO EC 250 DNL VOLVO EC 250 DNL 69.500 € Багер гасеничар 2014 7500 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 220 DL VOLVO EC 220 DL 65.950 € Багер гасеничар 2014 5035 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 700 CL VOLVO EC 700 CL 228.000 € Багер гасеничар 2013 9000 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 300 DNL VOLVO EC 300 DNL 46.500 € Багер гасеничар 2013 10900 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO ECR 235 DL VOLVO ECR 235 DL 66.850 € Багер гасеничар 2015 5972 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 220 DL VOLVO EC 220 DL 47.850 € Багер гасеничар 2013 8200 м/ч Германија, Lemgo