Багер гасеничар VOLVO EC 140 ELM

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел EC 140 ELM
Тип багер гасеничар
Година на производство 2018
Работни часови 1694 м/ч
Нето тежина 16000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-2118
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN VCEC140EK0031####
Дополнителни информации
Англиски
price: on request
CE
Reversing camera
Machine in very good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар VOLVO EC 380 ENL VOLVO EC 380 ENL цена на барање Багер гасеничар 2017 3000 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 300 ENL VOLVO EC 300 ENL 118.500 € Багер гасеничар 2016 4020 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 220 E VOLVO EC 220 E цена на барање Багер гасеничар 2017-01-01 4926 м/ч Германија, Achstetten
багер гасеничар VOLVO ECR 235 DL VOLVO ECR 235 DL 110.950 € Багер гасеничар 2015 4500 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 300 ENL VOLVO EC 300 ENL 128.500 € Багер гасеничар 2016 8119 м/ч Германија, Lemgo
багер гасеничар VOLVO EC 220 DL VOLVO EC 220 DL 65.950 € Багер гасеничар 2014 5035 м/ч Германија, Lemgo