Багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China

PDF
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 2
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 3
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 4
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 5
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 6
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 7
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 8
багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China слика 9
Заинтересирани сте за огласот?
1/9
PDF
10.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Sany
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  05/2021
Локација:  Кина
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  5
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  1 година
Дополнителни информации
Боја:  златен

Дополнителни информации — Багер гасеничар Sany sy55 excavator Made in China

Англиски
you can add my whatsApp покажи контакти for more details such as data sheet and shipping term.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Sany SY75C 12.000 US$ Багер гасеничар 2020 1000 м/ч Кина, Shanghai
Sany SY60C 12.000 US$ Багер гасеничар 2020 Euro 3 Кина, Nanjing
Sany SY55 11.800 US$ Багер гасеничар 2022 Euro 3 Кина, Nanjing
Sany SY75C 12.000 US$ Багер гасеничар 0/2022 827 м/ч Кина, Shanghai