Багер гасеничар Sany sy215c pro

PDF
багер гасеничар Sany sy215c pro
багер гасеничар Sany sy215c pro
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 2
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 3
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 4
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 5
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 6
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 7
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 8
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 9
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 10
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 11
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 12
багер гасеничар Sany sy215c pro слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
23.888 US$
≈ 22.190 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Sany
Модел:  sy215c pro
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2021
Прва регистрација:  2021
Работни часови:  1020 м/ч
Носивост:  2100 кг
Нето тежина:  2100 кг
Локација:  Кина Shanghai
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  KY40499
Опис
Длабочина на копање:  50 м
Радиус на копање:  50 м
Висина за истовар:  50 м
Капацитет на лопата:  1.17 м³
Каросерија
Кутија за алат: 
Кабина
Хидрауличен серво управувач: 
Авто греач: 
Патен компјутер: 
Круз контрола (темпомат): 
Тахометар: 
Помошни фарови: 
Дополнителна опрема
Централно подмачкување: 
Опрема за гасеничар: 
Лопата: 
Лопата за камења: 
Ралник: 
Опрема за копање: 
Зафаќачка лопата: 
Композитна стрела: 
Состојба
Состојба:  половни
Прво лакирање: 
Оригинална боја: 
Техничкиот преглед важи до:  2031
Гаранција::  18 месеца
Документи
Дополнителни информации
VIN:  SY021NBJ68638

Дополнителни информации — Багер гасеничар Sany sy215c pro

Кинески
Sunrich Machinery Trading Co.,Limited
1.The production: well condition ready to work
no oil leakage and heavy smoke
In Shanghai,China.

2.Service: Pick you up from the airport
Book hotel for you
Take you around Shanghai and hope you can have fun in China.

3.Payment:As for the price, it can be negotiated.
Delivery terms: CIP, FOB, CFR, CIF, EXW
Payment method:T/T Bank transfer,L/C,Western union. (30% deposit ,70% balance)

4.Shipment:The shipping method is available, container,flat rack, bulk cargo ,and RO RO ship.
* Container: The cheapest and fast one ; put the machine into container need
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Sany sy215c pro 25.144 US$ Багер гасеничар 2021 984 м/ч Кина, Shanghai
Sany SY 155C 23.500 US$ Багер гасеничар 05/2021 800 м/ч Кина, Shanghai
Sany SY 135C 22.000 US$ Багер гасеничар 04/2021 1350 м/ч Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Sany SY215C PRO 26.000 US$ Багер гасеничар 10/2021 624 м/ч Кина, Minhang District, Shanghai
Sany SY215C 25.000 US$ Багер гасеничар 2021 2000 м/ч Кина, Minhang District, Shanghai
Sany SY215C-9 24.000 US$ Багер гасеничар 2021 805 м/ч Кина, Shanghai