Багер гасеничар Samsung SE 210 LC-3

PDF
PDF
18.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка Samsung
Модел SE 210 LC-3
Тип багер гасеничар
Година на производство 1997
Работни часови 7039 м/ч
Нето тежина 21000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-1584
Опис
Вкупни димензии широчина - 3.05 м
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN P0Y####
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер гасеничар Samsung SE 210 LC-3

Англиски
CE
Hydraulic line
Machine in good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Demag H55 цена на барање Багер гасеничар 1997 10800 м/ч Германија, Metten
Samsung SE 210 LC-2 16.000 € Багер гасеничар 1995 13736 м/ч Белгија, ST.VITH
Case 688 B 15.700 € Багер гасеничар 1994 13523 м/ч Германија, Ilmenau