Багер гасеничар Samsung SE 210 LC

PDF
PDF
24.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка Samsung
Модел SE 210 LC
Тип багер гасеничар
Година на производство 1998
Работни часови 5998 м/ч
Нето тежина 20000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # E-369
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Багер гасеничар Samsung SE 210 LC

Англиски
CE
Semi automatic fastener Thiéré
1 earthmoving bucket 1,40m
Machine in good condition
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

O&K RH 6 -20 24.900 € Багер гасеничар 1999 15765 м/ч Германија, Saarlouis
Hyundai R 320 NLC-3 59.000 € Багер гасеничар 1998 3185 м/ч Германија, Eltmann
Atlas 1504LC цена на барање Багер гасеничар 1998 12760 м/ч Германија, Metten
Demag H55 цена на барање Багер гасеничар 1997 10800 м/ч Германија, Metten