Огласот Багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
багер гасеничар Samsung SE 210 LC-2 Samsung SE 210 LC-2 16.000 € Багер гасеничар 1995 13736 м/ч Белгија, ST.VITH
багер гасеничар Case 688 B Case 688 B 15.700 € Багер гасеничар 1994 13523 м/ч Германија, Ilmenau
багер гасеничар Demag H65 Demag H65 цена на барање Багер гасеничар 1995 11000 м/ч Германија, Metten
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2
Продадено
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2 слика 2
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2 слика 3
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2 слика 4
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2 слика 5
багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2 слика 6
1/6
Марка Samsung
Модел SE 130 LC-2
Тип багер гасеничар
Година на производство 1996
Работни часови 10480 м/ч
Нето тежина 13000 кг
Локација Германија Lemgo
Датум на објавување сеп 20, 2023
Каталошки број на продавачот # E-2790
Кабина
Клима уред
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов

Дополнителни информации — Багер гасеничар Samsung SE 130 LC-2

Англиски
CE
Machine in good condition