Багер гасеничар NEW HOLLAND E 195 B ( for parts ) за делови

PDF
PDF
100 €
Контактирајте го продавачот
Марка NEW HOLLAND
Тип багер гасеничар
Локација Романија Maramures
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XQ26626
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Романски
Dezmembram excavator
Marca: New Holland
Model: E 185 B
An de fabricatie: 2008
Toate piesele disponibile!
Oferim garantie pe piese
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи