Багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator

PDF
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 2
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 3
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 4
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 5
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 6
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 7
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 8
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 9
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 10
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 11
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 12
багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
11.500 US$
≈ 10.760 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kubota
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  06/2019
Локација:  Кина
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  6 месеца
Дополнителни информации
Боја:  син

Дополнителни информации — Багер гасеничар Kubota KX155-3 Kubota excavator 5.5ton Japanese Mini excavator

Англиски
you can add my whatsApp покажи контакти for more details such as data sheet and shipping term.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kubota U35 12.000 € Багер гасеничар 07/2016 Кина
Kubota KX155 13.000 US$ Багер гасеничар 2018 Euro 2 Кина, He Fei Shi
Kubota U35 14.500 US$ Мини багер 2017 2.989 м Кина, He Fei Shi
Kubota U17 13.500 US$ Багер гасеничар 2016 1887 м/ч Кина, Minhang District, Shanghai
Kubota KX163 14.500 US$ Багер гасеничар 2017 Euro 2 Кина, He Fei Shi