Багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan

PDF
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 2
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 3
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 4
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 5
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 6
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 7
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 8
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 9
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 10
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 11
багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
1/12
PDF
28.000 US$
≈ 26.200 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Kobelco
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  07/2018
Локација:  Кина
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  2
Состојба
Состојба:  половни
Гаранција::  6 месеца
Дополнителни информации
Боја:  тиркизен

Дополнителни информации — Багер гасеничар Kobelco SK200 Kobelco Excavator 20ton From Japan

Англиски
you can add my whatsApp покажи контакти for more details such as data sheet and shipping term.
you can add my whatsApp покажи контакти for more details such as data sheet and shipping term.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Kobelco SK200-8 29.000 US$ Багер гасеничар 2018 1900 м/ч Кина, Shanghai
Kobelco SK200D 27.500 US$ Багер гасеничар 2018 1900 м/ч Кина, Shanghai
Kobelco SK200-8 28.900 US$ Багер гасеничар 03/2018 1700 м/ч Кина, Shanghai
Kobelco SK200-10 31.000 US$ Багер гасеничар 02/2019 2000 м/ч Кина, Changzhou
Kobelco SK200D 22.800 US$ Багер гасеничар 2018 Euro 3 Кина, He Fei Shi
Kobelco SK210 25.000 US$ Багер гасеничар 2018 3000 м/ч Кина, Shanghai